امروز :
جمعه - ۲ اسفند - ۱۳۹۸
ساعت :

جلسه شورای هماهنگی منطقه 10 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیردولتی در دانشگاه امیرالمومنین علیه السلام

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

          به گزارش روابط عمومی دانشگاه امیرالمومنین (علیه السلام )، جلسه شورای هماهنگی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیردولتی استان خوزستان به منظور بررسی و ارائه راهکارهای اجرایی بهینه نمودن شیوه های آموزشی و پژوهشی در سالن اجتماعات دانشگاه امیرالمومنین (علیه السلام ) برگزار گردید.

 

در ابتدای جلسه آقای دکتر اسلامی دبیر شورای هماهنگی اتحادیه مراکز آموزش عالی غیردولتی استان گزارشی از پیگیری های انجام شده در رابطه با موضوعات مطروحه در جلسات قبل را ارائه نمود و تصمیم گیری در خصوص میزان افزایش شهریه سال تحصیلی 99-98 را به عنوان یکی از موضوعات مهم در این جلسه بیان داشت.

 

ایشان تشکیل جلسه با برخی از مسئولین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ، بمنظور حل مشکلات دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان را از اقدامات مهم این شورا برشمرد و از همکاری روسای دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی عضو این اتحادیه تشکر نمود.

آقای دکتر سودانی نیز با اشاره به عدم افزایش شهریه ثبت نام دانشگاه امیرالمومنین (علیه السلام ) در سه سال گذشته، اعلام نمود این دانشگاه حداقل افزایش شهریه را با توجه به مشکلات اقتصادی مردم در نظر دارد.

دکتر سودانی آمادگی دانشگاه امیرالمومنین (علیه السلام ) را در رابطه با تبادل استاد و همچنین تدریس دروس معارف اسلامی و عمومی در سایر مراکز آموزش عالی استان را اعلام نمودند.

در این جلسه تصمیماتی در رابطه با موضوعات مطروحه اتخاذ گردید.

 

.